Laurus09_19

Aktívne dni : 1910 dní
Celkové poradie : 59.
Rezerva : 9 906 122 equus
História vlastníkov
Jazdecký kôň Anglický plnokrvník tmavý hnedák
10:30
Energia
67%
Zdravie
100%
Morálka
100%

Schopnosti

Spolu: 1.86

výdrž
0
0.00
rýchlosť
0.466
0.93
drezúra
0
0.00
cval
0.466
0.93
klus
0
0.00
skákanie
0
0.00
Plemeno: Anglický plnokrvníkVek: 2 roky 6 mesiacov
Druhy: Jazdecký kôňVýška: 163 cm
Pohlavie: kobylaVáha: 396 kg
Sfarbenie: tmavý hnedák Dátum narodenia: 22.08.2026
Tvorca: Laurus09_19

Výstroj

momentálne žiadny!

Predmety

momentálne žiadny!
Genetický potenciál Spolu: 8415.50
výdrž1164.54  cval1977.45
rýchlosť1695.21  klus634.31
drezúra1616.71  skákanie1327.27
NLOP:
-90.00
-100 0+100

Výborná kvalita

výdrž
1164.54
1164.54
rýchlosť
1695.21
1695.21
1695.21
drezúra
1616.71
1616.71
1616.71
cval
1977.45
1977.45
1977.45
klus
634.315
634.315
skákanie
1327.27
1327.27
Kobyla má 784 hviezd dokonalosti.

centre Bonusy jazdeckého centra

výdrž: +28, rýchlosť: +28, drezúra: +28, cval: +28, klus: +28, skákanie: +28

curepiedČistič kopýt

drezúra: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rýchlosť: +8


Jazdecké centrum

Meno:
Až do:
17. decembra 2026
Box:
box 1* slama
Výhody:
mrkva

Tréning

výdrž
rýchlosť
drezúra
cval
klus
skákanie

Reprodukcia

Informácia

reproductionPripustenia: 0
arbreRodokmeň
chevalPotomok