Príručka chovateľa

Kódex správania

Aby sme zaistili bezpečné, zábavné a spravodlivé herné skúsenosti pre všetkých hráčov Howrse, je veľmi dôležité, aby ste poznali zakázaný obsah a správanie, ako aj postihy, ktorým by ste mohli čeliť.

V hre Howrse sú tento obsah a správanie zakázané:

Nevhodné obrázky a vyjadrovanie

Obrázky a vyjadrovanie sexuálnej, násilnej, rasistickej, urážlivej alebo zastrašujúcej povahy alebo ktoré podnecujú násilie a nenávisť. Zdieľanie odkazov na webové lokality, ktoré obsahujú takéto obrázky alebo vyjadrovanie.

Podvádzanie

Nezákonné obchodovanie s pasmi, Equus, koňmi, predmetmi alebo účtami. Organizovanie podvodov, zneužívanie dôvery, kradnutie účtov, žiadanie hesiel od iných používateľov. Zrušenie nákupov pasov po ich použití v pokuse o spáchanie podvodu. Vytváranie viacerých účtov v rovnakej verzii hry. Zneužitie akéhokoľvek aspektu hry Howrse na základe chýb a nedostatkov.

Správanie na komunikačných kanáloch

Používanie iného jazyka ako jazyka hry alebo používanie SMS vyjadrení. Šírenie sexuálneho, politického alebo nevhodného obsahu alebo obsahu, ktorý môže akokoľvek niekoho uraziť. To isté platí pre obsah, ktorý podporuje alebo podnecuje nezákonnú činnosť. Obsah, ktorý sa dá považovať za spam, zavalenie, mimo tému, reklamu alebo oznámenia (vrátane predaja koní a pripúšťaní). Vyhrážanie nahlásením alebo potrestaním niekoho alebo pokus o vydávanie sa za moderátorov.

Porušenie pravidiel autorských práv

Ukradnutie výtvorov, obrázkov, ilustrácií, ktoré sú chránené autorským právom.