Príručka chovateľa

Karma a varovania

Body karmy predstavujú číselné vyjadrenie vašej reputácie v hre. Za registráciu dostanete 10 bodov. Ak porušíte pravidlá, môžete ich stratiť. Po strate bodov karmy môžete stratiť aj prístup k niektorým herným funkciám, ako je napríklad predaj.

Ak porušíte menšie pravidlo, obdržíte varovanie. Ak sa situácia bude opakovať, stratíte bod karmy.

Strata karmy

Ako môžete stratiť karmu:
Nevhodné obrázky alebo komentáre:Nevhodný obsah – sexuálne motivovaný obsah, násilie alebo obsah, ktorý podnecuje k násiliu, nenávisti, rasizmu, obsahuje vyhrážky, obťažovanie alebo súkromné informácie hráča. Platí aj pre odkazy na iné webové stránky, ktoré obsahujú podobné obrázky alebo komentáre.
Podvádzanie:Pýtať si heslá od iných užívateľov, organizovanie podvodov, porušenie dôvery, kradnutie účtov, kšeftovanie s účtami, pasmi alebo predmetmi v hre. Zrušenie nákupov pasov potom, čo pasy boli použité. Zneužívanie akýchkoľvek chýb v Howrse vo vlastný prospech. Viacero účtov a používanie skrípt.
Správanie sa voči ostatným:Chýbajúci rešpekt, nerešpektovanie základných pravidiel správania, agresívne správanie, urážky, nadávky, urážky na cti, krádež identity. Platí aj pre správanie voči personálu oddelenia služieb zákazníkom.
Porušenie vlastníckeho práva:Krádež diel, obrázkov alebo ilustrácií, ktoré nie sú vo verejnej doméne.
Špeciálne pravidlá:Nerešpektovanie špeciálnych pravidiel pre fóra, súkromné správy...

Tento zoznam nie je konečný a môže sa kedykoľvek zmeniť.

Získavanie karmy

Ak prídete o body karmy, môžete ich získať späť: jeden bod každých 30 kalendárnych dní od vtedy, ako ste naposledy prišli o body karmy.

Môžete mať až 10 bodov karmy.

Účinky straty karmy

Vaša karma ovplyvňuje prístup k funkciám týkajúcich sa komunít v hre
karma8 bodovStrata prístupu k funkcii spoločnej správy, k testovacej verzii a starnutiu koňa Yggdrasil, strata prístupu k denným cieľom (vrátane otvorenia Rohu hojnosti)
karma6 bodovNepodarilo sa prispôsobiť vašu profilovú stránku ani vaše jazdecké centrum, nepodarilo sa vytvoriť a upraviť obsah z Centra pomoci a došlo k strate prístupu k darovaniu a výmene predmetov
karma4 bodyStrata prístupu k predajom a navrhovaniu diel
karma2 bodyStrata prístupu k posielaniu súkromných správ
karma0 bodov2-mesačný zákaz hry